Kompletne zestawy 

Kompletne zestawy

Kompletne zestawy z mikrosłuchawka, gotowe do pracy tuż po rozpakowaniu.

W zestawie nowe 2 baterie, prosta instrukcja (gratis instrukcja wideo na youtube) oraz 2 letnia gwarancja.

Czym się różnią?

Zestaw TESLA Jack posiada w komplecie standardową słuchawkę douszną (niewidoczną) oraz pętle indukcyjną podłączaną gniazdem jack z Twoim telefonem (wspiera urządzenia Android i Apple).

Zestaw TESLA Bluetooth zawiera w komplecie standardową słuchawkę douszną (niewidoczną) oraz pętlę indukcyjną, którą łączymy z telefonem przez Bluetooth (mniej kabli).

Zestaw TESLA Bluetooth NaNo zawiera w komplecie nowszą wersję słuchawki NaNo 30% mniejszą od standardowej (niewidoczną) oraz pętlę indukcyjną, którą łączymy z telefonem przez Bluetooth (mniej kabli).

 • 1 Review
  449,00 zł W magazynie
  Kompletny zestaw TESLA Bluetooth z mikrosłuchawką służący do dyskretnej komunikacji. Wyrzuć stare ściągi... i zapomnij o zakuwaniu. Zostań geniuszem przy użyciu nowych technologii. Jeden z najbardziej popularnych zestawów na polskim rynku, powstały w oparciu o opinie klientów  ostatnich 12 lat. Najlepszy stosunek jakości do ceny Gwarancja 100% satysfakcji...
 • 4 Reviews
  489,00 zł W magazynie
  Kompletny zestaw mikrosłuchawka TESLA Bluetooth z mikrosłuchawką służący do dyskretnej komunikacji. Kontynuacja znajomitej serii zestawów TESLA. TESLA Bluetooth NaNo z mikrosłuchawką służący do dyskretnej komunikacji audio. 30% mniejsza słuchawka w stosunku do zestawu standardowego! Gwarancja 100% satysfakcji z zakupu!
 • 349,00 zł W magazynie
  Kompletny zestaw TESLA Jack służący do dyskretnej komunikacji. Model najtańszy ale jednocześnie równie znakomity - działa z większością urządzeń z wyjściem jack 3,5mm (czyli jeśli możesz podłączyć słuchawki = zestaw będzie działał)

No products

To be determined Transport
0,00 zł Total

Realizacja zamówienia