Mikrosłuchawki 

Mikrosłuchawka TESLA

to najpopularniejsze urządzenie do ukrytej komunikacji na polskim rynku. Dzięki niezwykle małemu rozmiarowi, mniejszemu niż średnica kanału usznego i pełnemu dopasowaniu, można prowadzić ukrytą komunikację niemal w każdej życiowej sytuacji.

Poniżej znajdziesz kompletne zestawy z naszymi słuchawkami lub oddzielnie główne elementy zestawów - mikrosłuchawki bądź same pętle indukcyjne.

 • Kompletne zestawy
  Kompletne zestawy

  Kompletne zestawy z mikrosłuchawka, gotowe do pracy tuż po rozpakowaniu.

  W zestawie nowe 2 baterie, prosta instrukcja (gratis instrukcja wideo na youtube) oraz 2 letnia gwarancja.

  Czym się różnią?

  Zestaw TESLA Jack posiada w komplecie standardową słuchawkę douszną (niewidoczną) oraz pętle indukcyjną podłączaną gniazdem jack z Twoim telefonem (wspiera urządzenia Android i Apple).

  Zestaw TESLA Bluetooth zawiera w komplecie standardową słuchawkę douszną (niewidoczną) oraz pętlę indukcyjną, którą łączymy z telefonem przez Bluetooth (mniej kabli).

  Zestaw TESLA Bluetooth NaNo zawiera w komplecie nowszą wersję słuchawki NaNo 30% mniejszą od standardowej (niewidoczną) oraz pętlę indukcyjną, którą łączymy z telefonem przez Bluetooth (mniej kabli).

 • Same słuchawki
  Same słuchawki

  Posiadasz już pętle indukcyjną lub inne urządzenie nadawcze do słuchawki? Tutaj możesz kupić samą słuchawkę.

  Wszystkie mikrosłuchawki poniżej prezentowane współpracują z naszymi zestawami oraz pętlami indukcyjnymi.

 • Pętle indukcyjne
  Pętle indukcyjne

  Posiadasz mikrosłuchawkę lub aparat słuchowy? Poniżej znajdziesz ofertę pętli indukcyjnych, służących do komunikacji telefonu z Twoją słuchawką. Każda oferowana tutaj pętla idealnie współpracuje ze wszystkimi słuchawkami, które są dostępne w naszym sklepie.

 • 269,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawka indukcyjna TESLA STANDARD- najpopularniejszy model na rynku. Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się najlepszym stosunkiem ceny do jakości odtwarzanego dźwięku. Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!
 • 289,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawka indukcyjna TESLA STANDARD Skin- najpopularniejszy model na rynku tuż po słuchawce z denkiem czarnym. Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się najlepszym stosunkiem ceny do jakości odtwarzanego dźwięku. Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!
 • 289,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawka indukcyjna TESLA NaNo - jeden z najnowszych i najmniejszy modeli na rynku. Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się bardzo dobrą jakością dźwięku. Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!
 • 369,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawka indukcyjna HOTA NaNo - najmniejszy i najnowszy model na rynku! Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się bardzo dobrą jakością dźwięku. Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!
 • 397,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Mikrosłuchawka SpyExpert SuperNaNo - obecnie najmniejszy i najnowszy model na rynku z najdłuższym czasem działania! Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się bardzo dobrą jakością dźwięku i przede wszystkim najdłuższą żywotnością - do 24h na jednej baterii! Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!
 • 1 Review
  449,00 zł W magazynie
  Kompletny zestaw TESLA Bluetooth z mikrosłuchawką służący do dyskretnej komunikacji. Wyrzuć stare ściągi... i zapomnij o zakuwaniu. Zostań geniuszem przy użyciu nowych technologii. Jeden z najbardziej popularnych zestawów na polskim rynku, powstały w oparciu o opinie klientów  ostatnich 12 lat. Najlepszy stosunek jakości do ceny Gwarancja 100% satysfakcji...
 • 4 Reviews
  489,00 zł W magazynie
  Kompletny zestaw mikrosłuchawka TESLA Bluetooth z mikrosłuchawką służący do dyskretnej komunikacji. Kontynuacja znajomitej serii zestawów TESLA. TESLA Bluetooth NaNo z mikrosłuchawką służący do dyskretnej komunikacji audio. 30% mniejsza słuchawka w stosunku do zestawu standardowego! Gwarancja 100% satysfakcji z zakupu!
 • 349,00 zł W magazynie
  Kompletny zestaw TESLA Jack służący do dyskretnej komunikacji. Model najtańszy ale jednocześnie równie znakomity - działa z większością urządzeń z wyjściem jack 3,5mm (czyli jeśli możesz podłączyć słuchawki = zestaw będzie działał)
 • 289,00 zł W magazynie
  Pętla indukcyjna TESLA Jack do mikrosłuchawek

No products

To be determined Transport
0,00 zł Total

Realizacja zamówienia