Same słuchawki 

Same słuchawki

Posiadasz już pętle indukcyjną lub inne urządzenie nadawcze do słuchawki? Tutaj możesz kupić samą słuchawkę.

Wszystkie mikrosłuchawki poniżej prezentowane współpracują z naszymi zestawami oraz pętlami indukcyjnymi.

 • 269,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawka indukcyjna TESLA STANDARD- najpopularniejszy model na rynku. Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się najlepszym stosunkiem ceny do jakości odtwarzanego dźwięku. Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!
 • 289,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawka indukcyjna TESLA STANDARD Skin- najpopularniejszy model na rynku tuż po słuchawce z denkiem czarnym. Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się najlepszym stosunkiem ceny do jakości odtwarzanego dźwięku. Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!
 • 289,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawka indukcyjna TESLA NaNo - jeden z najnowszych i najmniejszy modeli na rynku. Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się bardzo dobrą jakością dźwięku. Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!
 • 369,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawka indukcyjna HOTA NaNo - najmniejszy i najnowszy model na rynku! Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się bardzo dobrą jakością dźwięku. Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!
 • 397,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Mikrosłuchawka SpyExpert SuperNaNo - obecnie najmniejszy i najnowszy model na rynku z najdłuższym czasem działania! Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się bardzo dobrą jakością dźwięku i przede wszystkim najdłuższą żywotnością - do 24h na jednej baterii! Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!
 • 199,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawki magnetyczne - działa tylko z mocnymi pętlami (Platronics) Sprzęt specjalnego przeznaczenia, słuchawki nie wymagają zasilania
 • 299,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawka indukcyjna Spyexpert - najmniejszy model na rynku Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się bardzo dobrą jakością dźwięku. Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!

No products

To be determined Transport
0,00 zł Total

Realizacja zamówienia