Same słuchawki 

Same słuchawki

Posiadasz już pętle indukcyjną lub inne urządzenie nadawcze do słuchawki? Tutaj możesz kupić samą słuchawkę.

Wszystkie mikrosłuchawki poniżej prezentowane współpracują z naszymi zestawami oraz pętlami indukcyjnymi.

 • 129,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawka indukcyjna HOTA STANDARD- najpopularniejszy model na rynku. Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się najlepszym stosunkiem ceny do jakości odtwarzanego dźwięku. Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!
 • 129,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawka indukcyjna HOTA STANDARD Skin- najpopularniejszy model na rynku tuż po słuchawce z denkiem czarnym. Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się najlepszym stosunkiem ceny do jakości odtwarzanego dźwięku. Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!
 • 197,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawka indukcyjna HOTA NaNo - jeden z najnowszych i najmniejszy modeli na rynku. Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się bardzo dobrą jakością dźwięku. Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!
 • 397,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Mikrosłuchawka SpyExpert SuperNaNo - obecnie najmniejszy i najnowszy model na rynku z najdłuższym czasem działania! Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się bardzo dobrą jakością dźwięku i przede wszystkim najdłuższą żywotnością - do 24h na jednej baterii! Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!

No products

To be determined Transport
0,00 zł Total

Realizacja zamówienia