Mikrosłuchawki 

Mikrosłuchawka TESLA

to najpopularniejsze urządzenie do ukrytej komunikacji na polskim rynku. Dzięki niezwykle małemu rozmiarowi, mniejszemu niż średnica kanału usznego i pełnemu dopasowaniu, można prowadzić ukrytą komunikację niemal w każdej życiowej sytuacji.

Poniżej znajdziesz kompletne zestawy z naszymi słuchawkami lub oddzielnie główne elementy zestawów - mikrosłuchawki bądź same pętle indukcyjne.

 • Kompletne zestawy
  Kompletne zestawy

  Kompletne zestawy z mikrosłuchawka, gotowe do pracy tuż po rozpakowaniu.

  W zestawie nowe 2 baterie, prosta instrukcja (gratis instrukcja wideo na youtube) oraz 2 letnia gwarancja.

  Czym się różnią?

  Zestaw TESLA Jack posiada w komplecie standardową słuchawkę douszną (niewidoczną) oraz pętle indukcyjną podłączaną gniazdem jack z Twoim telefonem (wspiera urządzenia Android i Apple).

  Zestaw TESLA Bluetooth zawiera w komplecie standardową słuchawkę douszną (niewidoczną) oraz pętlę indukcyjną, którą łączymy z telefonem przez Bluetooth (mniej kabli).

  Zestaw TESLA Bluetooth NaNo zawiera w komplecie nowszą wersję słuchawki NaNo 30% mniejszą od standardowej (niewidoczną) oraz pętlę indukcyjną, którą łączymy z telefonem przez Bluetooth (mniej kabli).

 • Same słuchawki
  Same słuchawki

  Posiadasz już pętle indukcyjną lub inne urządzenie nadawcze do słuchawki? Tutaj możesz kupić samą słuchawkę.

  Wszystkie mikrosłuchawki poniżej prezentowane współpracują z naszymi zestawami oraz pętlami indukcyjnymi.

 • Pętle indukcyjne
  Pętle indukcyjne

  Posiadasz mikrosłuchawkę lub aparat słuchowy? Poniżej znajdziesz ofertę pętli indukcyjnych, służących do komunikacji telefonu z Twoją słuchawką. Każda oferowana tutaj pętla idealnie współpracuje ze wszystkimi słuchawkami, które są dostępne w naszym sklepie.

 • 319,00 zł W magazynie
  Pętla indukcyjna TESLA Bluetooth do mikrosłuchawek z zewnętrznym mikrofonem - działa z każdym telefonem - do 6h ciągłej pracy na 1 ładowaniu (48h czuwania) - działa z każdą mikrosłuchawką - zewnętrzny mikrofon na specjalnym kabelku (ukryjesz pod koszulą za guzikiem lub w rękawie)
 • 229,00 zł W magazynie
  Pętla indukcyjna TESLA Bluetooth do mikrosłuchawek  z wbudowanym mikrofonem - działa z każdym telefonem - do 6h ciągłej pracy na 1 ładowaniu (48h czuwania) - działa z każdą mikrosłuchawką
 • 489,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Pętla indukcyjna na module Platronics do mikrosłuchawek  z wbudowanym mikrofonem - działa z każdym telefonem - do 10h ciągłej pracy na 1 ładowaniu (72h czuwania) - działa z każdą mikrosłuchawką
 • 199,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawki magnetyczne - działa tylko z mocnymi pętlami (Platronics) Sprzęt specjalnego przeznaczenia, słuchawki nie wymagają zasilania
 • 299,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawka indukcyjna Spyexpert - najmniejszy model na rynku Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się bardzo dobrą jakością dźwięku. Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!

No products

To be determined Transport
0,00 zł Total

Realizacja zamówienia