Najczęściej kupowane

 • 8,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Bateria srebrowa do mikrosłuchawki SR416SW/337
 • 4 Reviews
  489,00 zł W magazynie
  Kompletny zestaw mikrosłuchawka TESLA Bluetooth z mikrosłuchawką służący do dyskretnej komunikacji. Kontynuacja znajomitej serii zestawów TESLA. TESLA Bluetooth NaNo z mikrosłuchawką służący do dyskretnej komunikacji audio. 30% mniejsza słuchawka w stosunku do zestawu standardowego! Gwarancja 100% satysfakcji z zakupu!
 • 1 Review
  449,00 zł W magazynie
  Kompletny zestaw TESLA Bluetooth z mikrosłuchawką służący do dyskretnej komunikacji. Wyrzuć stare ściągi... i zapomnij o zakuwaniu. Zostań geniuszem przy użyciu nowych technologii. Jeden z najbardziej popularnych zestawów na polskim rynku, powstały w oparciu o opinie klientów  ostatnich 12 lat. Najlepszy stosunek jakości do ceny Gwarancja 100% satysfakcji...
 • 269,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawka indukcyjna TESLA STANDARD- najpopularniejszy model na rynku. Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się najlepszym stosunkiem ceny do jakości odtwarzanego dźwięku. Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!
 • 289,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawka indukcyjna TESLA NaNo - jeden z najnowszych i najmniejszy modeli na rynku. Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się bardzo dobrą jakością dźwięku. Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!
 • 76,00 zł W magazynie
  Zestaw 10x baterii srebrowych do mikrosłuchawki SR416SW/337
 • 319,00 zł W magazynie
  Pętla indukcyjna TESLA Bluetooth do mikrosłuchawek z zewnętrznym mikrofonem - działa z każdym telefonem - do 6h ciągłej pracy na 1 ładowaniu (48h czuwania) - działa z każdą mikrosłuchawką - zewnętrzny mikrofon na specjalnym kabelku (ukryjesz pod koszulą za guzikiem lub w rękawie)
 • 349,00 zł W magazynie
  Kompletny zestaw TESLA Jack służący do dyskretnej komunikacji. Model najtańszy ale jednocześnie równie znakomity - działa z większością urządzeń z wyjściem jack 3,5mm (czyli jeśli możesz podłączyć słuchawki = zestaw będzie działał)
 • 289,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawka indukcyjna TESLA STANDARD Skin- najpopularniejszy model na rynku tuż po słuchawce z denkiem czarnym. Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się najlepszym stosunkiem ceny do jakości odtwarzanego dźwięku. Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!

No products

To be determined Transport
0,00 zł Total

Realizacja zamówienia