Najczęściej kupowane

 • 6,90 zł W magazynie
  Bateria srebrowa do mikrosłuchawki SR416SW/337
 • 1 Review
  279,00 zł W magazynie
  Kompletny zestaw TESLA Bluetooth z mikrosłuchawką służący do dyskretnej komunikacji. Wyrzuć stare ściągi... i zapomnij o zakuwaniu. Zostań geniuszem przy użyciu nowych technologii. Jeden z najbardziej popularnych zestawów na polskim rynku, powstały w oparciu o opinie klientów  ostatnich 12 lat. Najlepszy stosunek jakości do ceny Gwarancja 100% satysfakcji...
 • 4 Reviews
  349,00 zł W magazynie
  Kompletny zestaw mikrosłuchawka TESLA Bluetooth z mikrosłuchawką służący do dyskretnej komunikacji. Kontynuacja znajomitej serii zestawów TESLA. TESLA Bluetooth NaNo z mikrosłuchawką służący do dyskretnej komunikacji audio. 30% mniejsza słuchawka w stosunku do zestawu standardowego! Gwarancja 100% satysfakcji z zakupu!
 • 129,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawka indukcyjna HOTA STANDARD- najpopularniejszy model na rynku. Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się najlepszym stosunkiem ceny do jakości odtwarzanego dźwięku. Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!
 • 239,00 zł W magazynie
  Kompletny zestaw TESLA Jack służący do dyskretnej komunikacji. Model najtańszy ale jednocześnie równie znakomity - działa z większością urządzeń z wyjściem jack 3,5mm (czyli jeśli możesz podłączyć słuchawki = zestaw będzie działał)
 • 169,00 zł W magazynie
  Pętla indukcyjna TESLA Bluetooth do mikrosłuchawek - działa z każdym telefonem - do 6h ciągłej pracy na 1 ładowaniu (48h czuwania) - działa z każdą mikrosłuchawką
 • 197,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawka indukcyjna HOTA NaNo - jeden z najnowszych i najmniejszy modeli na rynku. Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się bardzo dobrą jakością dźwięku. Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!
 • 129,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawka indukcyjna HOTA STANDARD Skin- najpopularniejszy model na rynku tuż po słuchawce z denkiem czarnym. Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się najlepszym stosunkiem ceny do jakości odtwarzanego dźwięku. Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!
 • 59,00 zł W magazynie
  Zestaw 10x baterii srebrowych do mikrosłuchawki SR416SW/337

No products

To be determined Transport
0,00 zł Total

Realizacja zamówienia