Najczęściej kupowane

 • 1 249,00 zł W magazynie
  Specjalistyczna mikrokamera używana do natychmiastowego przekazywania obrazu. Obiektyw umieszczony w popularnym guziku. Przekazuje statyczny lub dynamiczny obraz przy użyciu podłączonego telefonu komórkowego z Androidem. 
 • 289,00 zł W magazynie
  Pętla indukcyjna TESLA Jack do mikrosłuchawek
 • 489,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Pętla indukcyjna na module Platronics do mikrosłuchawek  z wbudowanym mikrofonem - działa z każdym telefonem - do 10h ciągłej pracy na 1 ładowaniu (72h czuwania) - działa z każdą mikrosłuchawką
 • 229,00 zł W magazynie
  Pętla indukcyjna TESLA Bluetooth do mikrosłuchawek  z wbudowanym mikrofonem - działa z każdym telefonem - do 6h ciągłej pracy na 1 ładowaniu (48h czuwania) - działa z każdą mikrosłuchawką
 • 199,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawki magnetyczne - działa tylko z mocnymi pętlami (Platronics) Sprzęt specjalnego przeznaczenia, słuchawki nie wymagają zasilania
 • 3 849,00 zł W magazynie
  Specjalistyczna mikrokamera używana do natychmiastowego przekazywania obrazu. Obiektyw umieszczony w popularnym guziku. Przekazuje statyczny obraz przy pomocy dostępnych sieci WIFI nawet do 5 sekund od zrobienia zdjęcia.
 • 397,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Mikrosłuchawka SpyExpert SuperNaNo - obecnie najmniejszy i najnowszy model na rynku z najdłuższym czasem działania! Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się bardzo dobrą jakością dźwięku i przede wszystkim najdłuższą żywotnością - do 24h na jednej baterii! Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!
 • 3 849,00 zł W magazynie
  Specjalistyczna mikrokamera używana do natychmiastowego przekazywania obrazu. Obiektyw umieszczony w popularnym guziku. Przekazuje statyczny obraz przy pomocy dostępnych sieci (3G,HDSPA,HSPDA+,LTE) nawet do 5 sekund od zrobienia zdjęcia.
 • 369,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawka indukcyjna HOTA NaNo - najmniejszy i najnowszy model na rynku! Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się bardzo dobrą jakością dźwięku. Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!

No products

To be determined Transport
0,00 zł Total

Realizacja zamówienia