Najczęściej kupowane

 • 1 249,00 zł W magazynie
  Specjalistyczna mikrokamera używana do natychmiastowego przekazywania obrazu. Obiektyw umieszczony w popularnym guziku. Przekazuje statyczny lub dynamiczny obraz przy użyciu podłączonego telefonu komórkowego z Androidem. 
 • 289,00 zł W magazynie
  Pętla indukcyjna TESLA Jack do mikrosłuchawek
 • 229,00 zł W magazynie
  Pętla indukcyjna TESLA Bluetooth do mikrosłuchawek  z wbudowanym mikrofonem - działa z każdym telefonem - do 6h ciągłej pracy na 1 ładowaniu (48h czuwania) - działa z każdą mikrosłuchawką
 • 489,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Pętla indukcyjna na module Platronics do mikrosłuchawek  z wbudowanym mikrofonem - działa z każdym telefonem - do 10h ciągłej pracy na 1 ładowaniu (72h czuwania) - działa z każdą mikrosłuchawką
 • 199,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawki magnetyczne - działa tylko z mocnymi pętlami (Platronics) Sprzęt specjalnego przeznaczenia, słuchawki nie wymagają zasilania
 • 3 849,00 zł W magazynie
  Specjalistyczna mikrokamera używana do natychmiastowego przekazywania obrazu. Obiektyw umieszczony w popularnym guziku. Przekazuje statyczny obraz przy pomocy dostępnych sieci WIFI nawet do 5 sekund od zrobienia zdjęcia.
 • 369,00 zł W magazynie
  Mikrosłuchawka indukcyjna HOTA NaNo - najmniejszy i najnowszy model na rynku! Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się bardzo dobrą jakością dźwięku. Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!
 • 397,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Mikrosłuchawka SpyExpert SuperNaNo - obecnie najmniejszy i najnowszy model na rynku z najdłuższym czasem działania! Działa z większością pętli indukcyjnych (kablowe oraz bluetooth). Wykazuje się bardzo dobrą jakością dźwięku i przede wszystkim najdłuższą żywotnością - do 24h na jednej baterii! Każda mikro słuchawka jest dokładnie testowana przed wysyłką!
 • 3 849,00 zł W magazynie
  Specjalistyczna mikrokamera używana do natychmiastowego przekazywania obrazu. Obiektyw umieszczony w popularnym guziku. Przekazuje statyczny obraz przy pomocy dostępnych sieci (3G,HDSPA,HSPDA+,LTE) nawet do 5 sekund od zrobienia zdjęcia.

No products

To be determined Transport
0,00 zł Total

Realizacja zamówienia